Visit Turkey For Health Care
"Şifa Yurdu Türkiyeye Hoşgeldiniz.."

Reklamlar

Danışmanlık

16 Şubat 2015 saat 20-21 arasında 6. panele davetlisiniz


ULUSLARARASI HASTALARLA İLETİŞİM

Sağlık hizmetinin sunumunda hastalar ile iletişim çok önemlidir. Hastanız başka kültürden ,başka ülkelerden gelmiş ve sizin dilinizde de konuşamıyor ise  iletişim çok daha önem arz eder .  Sağlık turizminde İletişim sadece sağlık hizmeti sunan doktor için değil, sekreter ,hostes, şoför hatta temizlik personeli içinde çok elzem bir konudur.

       Sağlık turizminde hastaya önce zarar vermemek, sonrada faydalı olabilmek için hastanın ne istediği ve beklediği iyi tespit edilmeli bunu içinde tüm personelin iletişim ile ilgili bilgisi ve becerisi olması gerekir.

       Bu panelde konun uzmanı Sayın İRFAN MISIRLI tüm katılımcılara  bu haftaki Telekonferansta sizlere iletişimin ip uçlarını verecektir. Sağlık turizminde başar arıyor isek önce uluslararası hastalar ile iletişlim konusunu çok iyi bilmeli ve uygulamalıyız.

6.Panelimiz 16 Şubat 2015 tarihinde pazartesi akşamı saat 20 00 -21 00 de olacaktır. Tek yapmanız gereken
size gönderilen linkten veya direkt www.sifakapıniz.tv adresinden kayıt olup ,canlı yayına bağlanmak . Program sonunda sizde canlı olarak programa katılıp sorularınızı sorabilirsiniz.

Tüm sektör temsilcilerini ve sağlık turizmi ilgililerini 16 Şubat 2015 Pazertesi Saat : 20:00-21:00  www.sifakapiniz.tv de canlı yayına davet ediyoruz.

Konu: "Uluslararası Hastalarla İletişim"

Konuşmacı:  Dr. İrfan MISIRLI

Tarih ve Yer : 16. 02. 2015  Pazartesi saat 20 00-21 00  / Tüm dünyadan, internet erişimi olan her yer

 ( 19 45 de  www.sifakapiniz.tv adresine giriniz  . Lütfen siteyedeki  kullanım kılavuzunu inceleyin ve sistem kullanımın videosunu izleyin)

Şifakapınız TV Telekonferans Duyurusu için tıklayınız

Panele Katılmak için Kayıt Olunuz

Sorularınız için:

İlgili kişi :  Gökhan Sönmez ( Sosyal Medya ve İletişim Sorumlusu )

 Danışma hattı :  +90 444 5 986

www.sifakapiniz.tv   ve  www.ipsa.org.tr

 


Diğer Duyurular